قیمت های خرید یادکد

ویژگی های یاد کد

چاپ عکس روی تخته شاسی( آلبوم هوشمند)

یاد کد در بسته های معمولی خود اقدام به ارائه تخته شاسی منقش به تصویر مرحوم را می نماید.و می توانید این تصویر را در هر مکانی در منزلتان نصب نمائید و هر زمان که دلتنگ عزیزانتان شدید می توانید یاد کد کنار عکس عزیزتان را اسکن نمایید و وارد صفحه خاطره انگیز عزیزتان شوید.

نقاشی سیاه قلم

در این قسمت یک نقاشی سیاه قلم از مرحوم، توسط یک نقاش حرفه ای کشیده شده و روی تخته شاسی چاپ می گردد. سایز این تخته برابر سایز ورق A3 می باشد.
لازم به ذکر است در گوشه ای از نقاشی، یادکد اختصاصی مرحوم قرار خواهد گرفت تا امکان مرور خاطرات برای بینندگان این تخته فراهم شود.

تهیه کلیپ هنری

یادکد در بسته ویژه خود، با توجه به اطلاعات دریافتی از نزدیکان متوفی و در صورت تمایل آن عزیزان، اقدام به ساخت یک کلیپ کوتاه می نماید. مدت زمان این کلیپ بین 1 تا 2 دقیقه می باشد. لازم به ذکر است کلیپ ساخته شده قابلیت اکران در مراسم ختم و یادبود عزیز از دست رفته را نیز خواهد داشت.
شما می توانید با اسکن نمودن بارکد زیر، نمونه ای از این کلیپ را مشاهده فرمایید.

شمع

شمع مظهر پاکی است. مظهر عشق است. شمع که می افروزیم ، هزار شعله ی سوزان عشق در دلمان جوانه می زند. شمع با نور رخشنده ی زیبایش به عوالم ما حسی روحانی می دهد، معنویت را در دل ما بیدار می کند. عشق را به حال و هوایی بس برتر می کشاند و ملکوتی می سازد.
یکی از امکانات دیگر بسته ویژه یادکد، اهداء شمع منقش به عکس مرحوم به خانواده وی می باشد.